Aranyosok Gálája

Örömmel és büszkeséggel hívjuk és várjuk az alábbi diákjainkat és szüleiket

2017. június 13-án (kedden) 17.00 órára iskolánk tornatermébe az Aranyosok Gálájára,

ahol szeretnénk megköszönni az ebben a tanévben végzett munkájukat, az elért eredményeiket!

Kérjük, hogy összetartozásunk és közös büszkeségünk jeleként viseljétek a lévays pólótokat! :-)

Szeretettel: az iskola Nevelőtestülete.

7.A 

Bumbera Lili, Kurmai Zsolt, Laczkó Napsugár, Nagy Anna Zsófia, Nagy Laura, Orosz Gergely, Perédi Sára, Stenger Kristóf, Szabó Judit, Szilágyi Gyula

8.A

Csáki Eszter, Csomós Áron, Debreczeni Kata, Gaál Zsuzsanna, Hausel Veronika, Kolyankovszky Panna, Kovács Botond, Krizsán Márton, Leányvári Luca, Lengyel Dávid, Medve Levente, Nemkin Panna, Rolek Hanna, Ruszkai Éva Klára

9.A

Domahidi Hanna, Kiss István Bálint, Miklós Marcell, Nagy Regina, Tóth Balázs, Zolnay Dominika

9.B

Bikfalvi Benjámin, Festő Vanda, Hermann Fanni, Irlanda Áron, Lengyel Veronika, Lisztóczki Péter, Meczkó Viktória, Tirpák Levente, Vidó Zétény

9.C

Bakó Áron, Králl Csenge

9.D

Bereczki Ádám, Molnár Balázs, Molnár Lilla, Paizs Lilla, Pintér Judit

10.A

Csomós Ákos, Eperjesi Áron, Majoros Mira, Veres Dominika

10.B

Mátyus Panna, Szűcs Márton

10.C

Bósa Fruzsina, Hargitai Barbara, Madzin Emília, Szabados Dorottya, Szabó Zoltán Ábel

10.D

Braun Dóra, Fülöp Petra, Horváth Kristóf, Kiss Katalin, Kovács Ruben, Kurucz Gergő, Lovas László, Ojava Ülo Gábor, Papszász Dániel, Szarka Péter

10.E

Czigler Enikő, Fürjes Eszter, Harsányi Milán, Molnár Mózes, Olej Anita, Szilágyi Bence, Szilágyi Marcell, Tihor Balázs, Varga Fanni

11.A

Mihalik Judit, Molnár Dalma Laura, Nahaj Máté, Zákány Benjámin

11.B

Berdó Zsuzsanna, Einbeck Dóra, Gyüre Lili, Ignácz Enikő, Kovács Judit, Madarász Abigél, Petránszki Edina, Petró Máté, Pusztai Klára, Schmidt Gréta, Takács Nikoletta, Tóth Dóra, Tóth Márk, Tóth Soma, Vaszily Olimpia

11.C

Barna Benedek, Eperjesi Nóra, Kiss Balázs, Kovács Blanka, Petró Balázs, Richvalszky Ádám, Takács Balázs, Tiszolci Ténia 

11.D

Bubenkó Ákos, Csehi Máté, Gönczi Soma, Magyar Máté, Németh Zsaklin

11.E

Bubenkó Áron, Csehes Ádám, Danyluk Anna, Madarász Ruben, Varga Dóra 

Hirdetmények

Digitális 7. osztály

Tovább

FIGYELEM! Tehetséggondozó szakkör időpont változások!

Tovább

Változások az eseménynaptárban!

Tovább