Galériák

Német és magyar gimnazistáink közös szeretetszolgálata

Egy rendhagyó diakóniaprojekt - 2016. november 7-12.

 

2016. november 6-án este egy 11 diákból és 4 tanárból álló német küldöttség érkezett iskolánkba a steinatali evangélikus Melanchthon Gimnáziumból.Német vendégeink betekinthettek a Lévay Gimnázium hétköznapjaiba, tanórákat látogattak, és magyar vendéglátóikkal együtt szeretetszolgálaton vettek részt a Görgey Úti Református Óvodában. Diákjaink az óvoda egyik termét újították fel, bábparavánt és kesztyűbábokat készítettek, majd mesés bábjátékkal szórakoztatták az óvodásokat. A munkát a gimnáziumban színes kulturális program, táncház követte. Projektünket egy hétvégi közös budapesti városnéző séta zárta.
Köszönetet mondunk a program megszervezésért és lebonyolításáért Pap Erika, Kmiatekné Huba Zsuzsanna és Zsurki Csabáné tanárnőknek.
 

Galériák

Hirdetmények

Uszoda zárva 2021.12.10.

Tovább

VÁLTOZATLAN IDŐPONTBAN A TEHETSÉGGONDOZÓ FOGLALKOZÁSOK

Tovább